Університет третього віку СВІТ

АНКЕТА для студентів Університету третього віку "СВІТ"
Розклад на 1 семестр 2020-2021 (грудень)
Маскарад УТВ СВІТ
При бажанні, завжди можна знайти можливості. Студенти Університету третього віку "Сучасний вік інформаційних технологій" влаштували незвичайне новорічне свято на ІТ зоні Університету ДФС України. Захід відбувся із дотриманням карантинних вимог!

За участю ректора університету Павла Пашка та директора інституту інформаційних технологій Артура Горбового, кращих студентів та викладачів-волонтерів на святі відзначено грамотами.

Цікаві конкурси та вікторини весело й актуально забарвили свято між прикрашених іграшками та подарунками ялинок ІТ зони. Груднева прохолода виявилась безсилою перед паруючим чаєм із термосів із смачнющими пиріжками та десертами.

Музичний тематичний супровід від адміністратора університету третього віку Євгена Едвабніка додавав святкового настрою всім героям.

Автор: В.Семко
УТВ «СВІТ» - ПІДСУМКИ
3 жовтня 2019 року при Інституті інформаційних технологій Університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь, Київська область) почав роботу Університет третього віку «СВІТ» (Сучасний Вік Інформаційних Технологій), створений згідно Наказу ректора № 1379 23.08.19р. Засновником університету третього віку «СВІТ» є ректорат Університету державної фіскальної служби України на чолі з ректором УДФСУ П.ПАШКО за активної позиції директора ННІ інформаційних технологій УДФСУ, Президента ГО «Асоціація університетів третього віку «Клепсидра» професора А. ГОРБОВОГО.

Головним результатом діяльності УТВ «СВІТ» є наочна реалізація принципу зв'язку поколінь «мудрість від старших, новації від молодших» та соціалізація пенсіонерів, що повертає їх до активного способу життя і дозволяє забути про старість.

Адміністратор УТВ «СВІТ»:

Є.Едвабнік
День студентської активності в УТВ "СВІТ"
Жила-була дівчинка. якось у магазині її спитали: "Чи маєте Ви при собі пенсійне посвідчення?"
"Я маю при собі студентський квиток університету третього віку "СВІТ"!" - відповіла вона...
17 листопада світова спільнота відзначає День студентської активності.
Студенти університету "СВІТ" зустрілися в навчальній аудиторії ННІІТ. Кожен приніс з собою дипломи про свою освіту, світлини своїх студентських років...І почали звучати спогади про цікаві моменти студентського життя від початку до сьогодення.
І ми зрозуміли, що студенство - це той стан, який починається, продовжується і проходить скрізь усе життя!
До Міжнародного Дня людей похилого віку
Напередодні Міжнародного Дня людей похилого віку у Національному університеті державної фіскальної служби пройшли перші загальні збори Університету третього віку.
Аліна Халецька – віце-президент ГО «Асоціація університетів третього віку Клепсидра»,професор кафедри менеджменту, академік економічних наук України; Артур Горбовий – директор ННІ Інформаційних технологій НУДФС, професор кафедри менеджменту, Академік академії економічних наук України, Академік інженерної академії України, Академік Словацької академії аграрних наук (відділення економіки та менеджменту), президент ГО «Асоціація університетів третього віку Клепсидра»; Євген Едвабник – адміністратор Університету третього віку; Вікторія Семко – провідний фахівець ННІ Інформаційних технологій НУДФС
Святкове завершення I семестру УТВ "СВІТ"
26 грудня для студентів Університету третього віку «СВІТ» було не тільки передноворічним святковим днем, а й час відзнаки завершення першого семестру. Ця група студентів 45+ - перша в Ірпені, тому з таким початком і завершенням та з прийдешнім Новим роком прийшов привітати ректор Університету державної фіскальної служби України, доктор економічних наук, професор Павло Володимирович Пашко. Саме він надав матеріально-технічну базу для занять Університету третього віку. Привітали всіх присутніх і засновник ірпінського Університету третього віку «СВІТ» Горбовий Артут, президент ГО «Асоціація університетів третього віку «КЛЕПСИДРА», професор, доктор технічних наук, директор Навчально-наукового інституту інформаційних технологій Університету, доктор технічних наук та Халецька Аліна, віце-президент Асоціації, професор, доктор наук з державного управління, академік АЕН України.
Вирушаємо на зимову «Сеньйоріаду 2020»
Зростає популярність та авторитет університету третього віку «СВІТ» УДФСУ серед мешканців Приірпіння, органів місцевого самоврядування та громадських організацій. Сьогоднішнє свято проводів студентів УТВ на зимову «Сеньйоріаду 2020» відвідали в.о. міського голови Литвинов А., начальник відділу спорту, депутат міської ради Кременчук В. , голова обласного відділення Національного олімпійського комітету Малинський І., в.о. Проректора УДФСУ Пудрик Д., представники громадськості та ЗМІ. Дякуємо за свято та допомогу в організації поїздки на змагання.
Команда Університету третього віку привезла в Ірпінь дві «бронзи» з міжнародної «Сеньйоріади»
Члени команди ірпінського Університету третього віку «Світ» завоювали два третіх місця на міжнародних спортивних змаганнях – «Сеньйоріаді-2020» – які пройшли в польському місті Рабка-Здруй. «Бронзу» здобули ірпінці Ігор Болан і Світлана Відута – вони продемонстрували неабияку влучність, кидаючи в ціль тенісні м'ячі. Через відсутність снігу ці змагання провели замість запланованої раніше першості з метання сніжків у снігову бабу.
Суботній день у деяких студентів УТВ видався активним.
Суботній день у деяких студентів УТВ видався активним. Спочатку Галина демонструвала правильне виконання вправ на тренажерах, а потім кожну із нас контролювала і підказувала - як точніше і ефективніше виконувати кожен рух. А ще показала корисну вправу із йоги. Після цього – перейшли до цікавого заняття. Евгенія показала, як виглядають кулі для гри у петанк та познайомила з правилами гри. Так захопилися грою, що вирішили продовжити навчання майстерності. Хочеться самим займатися цим новим для нас видом спорту та інших надихати. Ось тільки треба придбати комплекти петанку.
На тренажерах. Фото: Світлана Шилова
Сьогодні до тренувань на тренажерах приєдналися до нашого гурту УТВ «СВІТ» нові учасниці. Нашим тренером знову була Галина Єгорова. Окрім роботи на тренажерах для більш гармонічного впливу на організм, ми провели ще певні вправи. А на закінчення, - як чудово було розслабитися на травичці!
В Університеті третього віку «СВІТ» провела тренінг Аліна Халецька
В Університеті третього віку «СВІТ» провела тренінг Аліна Халецька, викладач, професор Університету державної фіскальної служби України. Студенти аналізували особливості проєктів розвитку міста Ірпінь з ЕМПАТІЄЮ. На першому тренінгу за Програмою АУТВ Клепсидра «Академія мудрого громадянина: для місцевого розвитку та громадської освіти» визначили основні проблеми міста і громади, можливі шляхи їх вирішення. А тепер - подумали про конкретних мешканців міста, для яких пропонуємо проєкти розвитку.
СПОРТ ДЛЯ ВСІХ ЗАРАДИ ЗДОРОВ'Я. Фото: Світлана Шилова
В рамках проведення ІV Міжнародного фестивалю літньої сеньйоріади «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ ЗАРАДИ ЗДОРОВ'Я» в онлайн режимі, 15 серпня пройшли змагання серед студентів Університету третього віку "СВІТ", які проводились на стадіоні УДФСУ "Ентузіаст" та тирі. В Ірпіні такий Фестиваль проводиться вперше.
Більше тридцяти чоловік від 50 до 74 років прийняли участь в таких видах змагань, як згинання і розгинання рук в упорі лежачи, піднімання тулуба в сід за 1 хв., 20 присідань за 30 сек, нахили тулуба вперед з положення сидячи, набивання кульки тенісною ракеткою, накидання шини на мішень, влучення м'ячем у баскетбольний кошик, біг на 60 м та змагання на велосипедах.