Новини Студенти

22 серпня відбулося урочисте відкриття Міжнародної програми «студентська республіка», на якій взяли участь студенти нашого інституту.

Відкриття було вражаюче, голосна музика, багато студентів з різних областей, запрошені поважні гості.
З словами вітання, а також з установчою доповіддю виступив організатор та голова Студентської республіки.
Оголосили план роботи на три дні, тему цьогорічної літньої студентської республіки та скоординували роботу студентів.
Яскравим був виступ організаторів, студентів, які активно допомагають у проведенні цього дійства, що поставили театральну сцену про силу України та закликали боротись за справедливість та прогрес в Україні.