Новини Наука Навчання Студенти Співпраця

Вручення дипломів бакалаврам 2020

Студенти, що успішно виконали освітньо-професійну програму вищого навчального закладу першого рівня вищої освіти, отримують дипломи бакалавра. З огляду на корективи внесені карантином, урочистості вручення було підлаштовано з дотриманням засобів безпеки учасників. Інститут інформаційних технологій започаткував на території Університету державної фіскальної служби України відкриття ІТ зони. Це відбулося на святі вручення дипломів бакалаврам 30-го червня цього року. Кращі студентки перерізали святкову стрічку на спеціальній, виготовлені майстернею університету, лавочці, встановленій в університетському парку. Такий подарунок отримано від магістрів інституту ІТ 2020. Із студентською піснею, на завершення заходу, випускниками, спільною з ректором університету, висаджено дерево кримського кипарису на території ІТ зони.

В перспективи розвитку IТ зони, заплановано пошук спонсора для установки пункту зарядки мобільних пристроїв, на якому натомість можна розмістити інформацію, в якості реклами.

#ННІІТ #УДФСУ #інститутІТ #інформаційнітехнології #врученнядипломів #ступіньбакалавра #вищаосвіта #випуск2020 #ІТзона #спонсорство #пунктзарядкимобільнихпристроїв #студентськежиття