Новини Навчання

Дякуємо, що відкрили СВІТ!

Весь світ 1 жовтня визначає День людей похилого віку.
Будь-які добрі відносини - це вулиця з двостороннім рухом. То ж ми висловлюємо свою подяку, що в такий непростий "пандемічний" період ми маємо таку важливу, потужну і потрібну підтримку як можливість відчути себе студентами, продовжувати активне цілеспрямоване життя, наповнене новими знаннями і знайомствами. Адже підняття морального духу - це чи не найголовніше, що потрібно людям 60+ за сьогоднішніх обставин.
Тож бути студентами Університету третього віку "СВІТ" ННІ ІТ, УДФСУ - це справжнє свято!
Особлива подяка керівництву Університету ДФС України, а ще й низький уклін Артуру Горбовому, директору ННІ ІТ і викладацькому складу, студентам інституту.
Дякуємо всім, хто долучився до благородної справи розвитку Університету третього віку!