Новини Технології Навчання Студенти

ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ В ДІЇ !

В рамках декади ННІ ІТ сьогодні 16.03.2021 р. кафедрою інформаційних систем і технологій: О.В. Ніжегородцевим, О.В. Гдаченко, Т.В. Ратушняк, Т.В. Лаговською був проведений День гостинності для учнів 11 В класу Бучанського НВК «СЗШ І-ІІІ ст.-ЗОШ І-ІІІ ст.» №4.
    Зустріч пройшла в он-лайн форматі на платформі BigBlueButton та була організована О.В. Гладченко та вчителем інформатики Новаком Ярославом Миколайовичем через власний аккаунт. Викладачі кафедри розповіли про освітньо-професійну програму «Технології цифрового дизайну» та проконсультували з питань вступу майбутніх випускників.
    Учні 11 класу проявили бажання і надалі зустрічатися з викладачами кафедри інформаційних систем і технологій та побільше дізнаватися новин з цікавої програми для цифрових дизайнерів.