Новини Навчання Студенти

Срібний семестр 2021-2022 навчального року.

«Люди срібного віку», «сеньйори» - так називають людей віком «55+». 80 студентів розпочали навчання в Університеті третього віку «СВІТ» в цьому 2021-2022 навчальному році.
У першому семестрі навчання відбувалося за такими напрямками: практичні заняття ІТ-клініки, вивчення польської мови, культура українського мовлення, історія України, краєзнавство, мистецтво публічних виступів, краса і здоровий спосіб життя, психологія особистісного зростання, фізкультура і спорт, підготовка до Сеньйоріад, гра в петанк і настільний теніс. Допомагали сеньйорам в навчанні і розвитку викладачі-волонтери: Антон Омельчук, Вікторія Семко, Тамара Маркелова, Сергій Рожновський, Надія Лєдньова, Світлана Бруховецька, Галина Кучеренко, Денис Ковпак, Олександр Коропов, Тетяна Ледньова, Ігор Балан, Анатолій Зборовський, Ольга Підлісна.
Срібні студенти з радістю брали участь у заходах інституту, університету, а також є ініціаторами тематичних заходів. Так була започаткована традиція написання радіо диктанту єдності в науковій бібліотеці університету, 2 грудня відбувся Літературно-мистецький вечір пам’яті видатних ірпінців Данила Кулиняка і Наталі Околітенко.
Студенти УТВ «СВІТ» є патріотами навчального закладу, міста і країни. Вони активно долучилися до. 100-річної історії ДПУ, зайнялися краєзнавчими дослідженнями, вибороли медалі у V Міжнародному фестивалі літньої «Сеньйоріади» м. Луцьк, отримали перемогу в конкурсі Громадського бюджету.
25 грудня на передноворічному зібранні підвели підсумки першого семестру, відзначили успішних слухачів курсів, подякували волонтерів, обговорили плани, обмінялися подарунками і поздоровленнями.
Чим більше робиться – тим більше планується. Всім здійснення мрій! Гарних свят і чудес! Здорового і активного довголіття!

Автор Т. Ледньова