Новини Навчання Студенти Співпраця

The university creates an IT hub

Університет ДФС України створює ІТ хаб на базі інституту інформаційних технологій спільно, за підтримки та менторства Digicode, однієї з провідних компаній у сфері ІТ.
Створення мало свій історичний початок сьогодні шляхом підписання меморандуму та проголошення концепції розвитку й подальшої співпраці.

Основними подальшими напрямами визначено розробку інформаційних проектів з автоматизації навчальних та інших процесів навчального закладу, розвитку стартапів, інноваційних ідей студентів та інших учасників ІТ хабу, тощо.

Найближчим часом буде визначено ефективних керівників від обох сторін угоди. Також серед перспектив створення дитячої школи робототехніки для дітей віком починаючи від 4-х років.

Такі події є найсприятливішими для для здобувачів вищої освіти та закладу вцілому. Слідкуйте за нашими новинами щоб бути в курсі найсучасніших трансформацій.

Автор В.Семко