Новини Співпраця

Вихователі першокурсників відвідали семінар

На зустрічі, практичні психологи та керівники виховного процесу з великим досвідом, підводили підсумки тестування, на основі яких визначено оптимальні напрями взаємодії кураторів із студентами.

Основною постає потреба підтримки юних вихованців у адаптації до нового етапу в житті та максимальному розкритті їх потенціалу, знаходження можливості особистого контакту з тими хто має складнощі, тьюторство. Для цього розроблені характеристики та рекомендації по кожному студенту.

Важливим аспектом також вбачається встановлення дружніх взаємин між одногрупниками, підтримка та розвиток лідерських якостей, уміння працювати та розвиватися у команді.

Куратори та відповідальні за виховний процес, власним прикладом, мотивацією та допомогою заохочують своїх вихованців до великих звершень та енергетично наповнюються від виконуваної місії. Знаходять можливість справлятися у, незвичайних для них самих, обставинах та обмеженнях, визначених реаліями сьогодення.

Автор: В. Семко