Новини Студенти Співпраця Наука

Запрошуємо на олімпіаду з "Безпеки життєдіяльності"

Одна з добрих традицій кафедри товарознавства та техногенно-екологічної безпеки – збирати обдаровану молодь для інтелектуальних змагань за честь бути кращими у сфері безпеки життєдіяльності.
Знання у сфері безпеки завжди були і будуть актуальними не лише під час виконання професійних обов’язків, але й повсякденному житті. Основна мета вивчення дисципліни «Безпека життєдіяльності» в навчальних закладах – забезпечити загальну грамотність у сфері безпеки, сформувати науково-методичний фундамент для всіх без винятку спеціальних дисциплін. Адже людина, яка має знання з питань безпеки життєдіяльності, свідома небезпек, не нашкодить іншій людині, здатна грамотно діяти в екстремальних умовах.
Отже, запрошуємо студентів ВНЗ ІІ-ІV рівнів акредитації Києва та Київської області 19 лютого 2021 року взяти участь у ІV-ій обласній олімпіаді з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності», яка відбудеться в форматі онлайн на базі Університету ДФС України (м. Ірпінь).