Новини Наука Студенти Співпраця Навчання

Сертифікати конференції ISC – ADAMAS 2020 в Індії

Наші студенти ННІ ІТ УДФСУ, які взяли участь у міжнародній студентській конференції ISC – ADAMAS 2020 «Creating Future Today, Going Beyond the Pandemic», що відбулася 5 грудня в Індії на базі університету Adamas University, отримали сертифікати за участь та свій внесок у роботу конференції, а також за зусилля у напрямку створення кращого майбутнього завдяки освіті.

Гарним прикладом для тих, хто поки думає та невдовзі має обов'язково долучитися до подібних заходів стали кращі з кращих учасники-студенти. Вітаємо Світлану Гнатюк, Турпак Вікторію, Ісікова Микиту, Рябінчука Івана і Сироту Владислава.

Підсумком та визнанням проведення Міжнародної конференції є сертифікати та безцінний досвід.
Щира подяка керівникам наших вихованців доценту Ірині Дем'янівні Погорєловській, професору Олегові Борисовичу Півню, професору Артурові Юліановичу Горбовому та організатору участі Антонові Анатолійовичу Омельчуку.