Новини Наука Технології Студенти

ІНФОРМАЦІЙНА ДЕКАДА ННІ ІТ РОЗПОЧАТА!

Сьогодні, 15.03.2021 р. в рамках старту проведення декади ННІ ІТ відбулася відкрита лекція в. о. завідувача кафедри  інформаційних систем і технологій – Ніжегородцева Владислава Олександровича.
      Лекція на тему: «Інтелектуальні інформаційні системи в юридичній діяльності. Електронне урядування. Правові інформаційно-пошукові системи» для студентів груп: ПБ-20-1, ПБ-20-2, ПБ-20-3, ПБ-20-4, ПБ-20-5 з навчальної дисципліни «Інформаційні системи і технології в юридичній практиці» пройшла в он-лайн форматі на платформі BigBlueButton в середовищі модульного об'єктно-орієнтованого навчального середовища Moodle.

На лекції були присутні 103 учасника, серед яких були члени кафедри ІСТ; директор ННІ ІТ - А.Ю. Горбовий; заступник директора ННІІТ з навчально-методичної роботи – І.Д. Погорєловська; завідувач навчально-методичного відділу Навчально-наукового центру організації освітнього процесу – І.В. Качур; завідувач кафедри товарознавства та техногенно-екологічної безпеки– Н.Л. Авраменко.
    Відкрита лекція була насичена багатьма прикладами щодо застосування комп’ютерних, інтелектуальних, експертних та пошукових систем у роботі сучасного юриста. Проведений широкий огляд сучасних державних реєстрів, мобільних додатків та прикладних програм спеціального призначення.
    Цікавими стали висвітлені лектором власні дослідження з питань кібербезпеки в тенетах Інтернет-простору. Доповідачем лекції були запропоновані корисні поради з запобігання діяльності Інтернет-шахраїв, що активно зараз проявляють себе в кіберпросторі.

Після лекції відбулося он-лайн обговорення проведеного заходу кафедри та були запропоновані лектору конструктивні пропозиції щодо поліпшення подальших виступів. Під час обговорення лекції цікавими стали рекомендації завідувача навчально-методичного відділу І.В. Качур, яка запропонувала використовувати в подальших дослідженнях розробки українських вчених.

Лекція була проведена на високому методичному рівні. Студенти оцінили лекцію сучасною та цікавою та запропонували надалі проводити такі цікаві заходи кафедри.