Новини Студенти

Звітно-виборча конференція ННІ ІТ 2021

З нагоди Міжнародного Дня студента, в ННІ ІТ скликано Звітно-виборчу конференцію студентів, де звітувала про свій рік роботи вже екс-студдиректор Тетяна Хітушка. Її роботу на посаді одноголосно визнано успішною та плідною, не дивлячись на непрості часи карантинних обмежень, зробити вдалося чимало.

Конференція відбулася у форматі онлайн, за участі директора інституту Артура Юліановича Горбового та інших співробітників. Звучали щирі вітання із святом, та відзначено студентів, що активно себе проявили протягом вступної кампанії та поточного навчального семестру.

На посаду студентського директора балатувалися троє найдостойніших кандидатів, з числа наших студентів. Анастасія Безус, Анна Василенкова, Денис Ковпак. Перед делегатами поставав непростий вибір, бо кожен був гідним цієї посади в студентському самоврядуванні, кожен має численні здобутки та добрі перспективи. З невеликим відривом у виборах переміг Денис Ковпак - студент ак.групи КБ-20-1, як такий, що користується найбільшою довірою серед академічної спільноти інституту.

До виборчого процесу та неформальних вітань долучився студентський ректор Університету ДФС України - Артем Близнюк.
Все має свій початок і завершення, і часто завершення є початком чогось нового, незвичайного й інноваційного.

Автор: В.Семко