Новини Співпраця Навчання

Підписано угоду про співпрацю з Гайворонським політехнічним коледжем

Сьогодні відбулася зустріч із директором Гайворонського політехнічного коледжу у Кіровоградській області Сінетою Тетяною Володимирівною.

Результатом досить тривалих попередніх переговорів стало підписання угоди про співпрацю між коледжем та Університетом державної фіскальної служби України. Проведено профорієнтацію із випускниками економічного відділення, де для них доступно донесено про перспективи та переваги навчання в нашому університеті.

Зустріч адміністрації суттєво підсилило пряме включення онлайн лідерів студентського самоврядування Світлани Гнатюк, Анни Василенкової та Микити Левковича.

Чекаємо наших майбутніх вступників на дні відкритих дверей університету та на навчанні. Ми переконані, що найрозумніші й найкращі будуть разом із нами. Успіхів на ЗНО!

Автор: В.Семко