Тести

Миттєвий тест
Ваша задача, подивитись малюнок і запам'ятати перше що ви побачили на ньому. Після цього спускайтесь вниз по сторінці і звіряйте варіанти.


«Комп'ютерні науки»

Якщо першим ви побачили центральний процесор, то ви полюбляєте дізнаватися більше цікавої інформації у сфері інформаційних технологій. Прагнете брати участь у розвитку комп'ютерних технологій, створювати цікаві і корисні програми, веб-сайти, 3D-моделі, комп'ютерні ігри? Ви бажаєте працювати системним адміністратором, керувати цілим парком комп'ютерів, працювати у сфері Інтернет-зв'язку? Тоді запрошуємо Вас до Навчально-наукового інституту інформаційних технологій УДФСУ на навчання за спеціальністю «Комп'ютерні науки»!

«Економічна кібернетика»

Якщо першим ви побачили зображення мозку, то запевняю, що у вас креативне та критичне мислення. У нашому інституті інформаційних технологій є для вас чудова кафедра «Економічна кібернетика». Таким чином унікальність та фундаментальність даної освітньої програми забезпечує підготовку сучасного економіста-аналітика та економіста-інформатика, який володіє технологією проектування, моделювання, аналізу бізнес-процесів, програмування та сучасними комп'ютерними технологіями для вирішення економічних завдань. Чекаємо вас із задоволенням!

«Цифровий дизайн»

Якщо ви першими побачили профілі двох тварин, то творча ІТ-спеціалізація, яка дасть змогу реалізувати власні ідеї та створити унікальні проекти вже під час отримання вищої освіти саме для вас! Навчання за напрямком "Цифровий дизайн" буде проходити під керівництвом досвідчених викладачів, які знають потреби ІТ-ринку та лояльно ставляться до сміливих ідей та експериментів студентів. Подбайте про свій професійний старт уже сьогодні! Хочемо бачити вас наступного року в нас на навчанні! Саме такі таланти ми шукаємо серед абітурієнтів!!!

"Товарознавством"

Якщо ви ідентифікували на зображенні дерево - це свідчить що ви навіть підсвідомо переймаєтесь екологією та безпекою перебування людства на нашій планеті. І цілком отримуватимете задоволення професійно займаючись "Товарознавством та експертизою у митній справі". Вам властива гармонійність та дотримання поряду у справах, до яких беретесь. А якщо вам разом з деревом ще вдалося розгледіти рибок, то це свідчить про вашу вимогливість та прискіпливість, і в галузі товарознавства вас чекає неабиякий успіх!