Новини Співпраця

Представники ННІ ІТ взяли участь у круглому столі «Гендерна срібна економіка для розвитку місцевої громади»

26 травня представники Навчально-наукового інституту інформаційних технологій Університету державної фіскальної служби України, а саме Артур Горбовий – директор інституту, президент ГО «Асоціація університетів третього віку «Клепсидра», Вікторія Семко – експертка з питань срібної економіки у сфері «другої кар’єри», психологиня, Євген Едвабнік ‒ член правління ГО «Асоціація університетів третього віку «Клепсидра», керівник Університету третього віку СВІТ, Світлана Гнатюк – студентка випускної групи кафедри економічної кібернетики, взяли участь в організації та проведені круглого столу на тему: «Гендерна срібна економіка для розвитку місцевої громади», зокрема стали активними учасниками проведених дискусій.

Дедалі частіше постають безпрецедентні виклики як для урядів, бізнесу, так і для окремих людей, зокрема для людей передпенсійного та пенсійного віку. У відповідь на ці виклики постали складніші завдання, зокрема щодо міжгалузевої співпраці та впровадження соціальних інновацій в контексті політики рівності, розширення можливостей людей «срібного віку» до участі в економічному та громадському житті держави.

Питання, що були обговорені:
1. Гендерна срібна економіка для розвитку сім’ї та материнства.
2. Ринок праці і гендерна срібна економіка: підприємництво, самозайнятість, «друга» кар’єра, центри освіти для людей третього віку.
3. Підвищення кваліфікації робочої сили: розробка та впровадження системи безперервного підвищення кваліфікації.
4. Здорове та активне довголіття для місцевого розвитку.

Відеотрансляцію заходу можна переглянути на YouTube-каналі Укрінформу.