Новини Навчання Студенти

Круглий стіл на тему: "Сучасні технології обробки та збереження даних"

18 травня, кафедра економічної кібернетики провела круглий стіл на тему: "Сучасні технології обробки та збереження даних". Актуальність даної теми полягає в тому, що з появою нових інформаційних технологій, основою яких є впровадження засобів обчислювальної техніки, зв’язку, систем телекомунікації, інформація виступає основним об’єктом інформаційного суспільства, роль якого сьогодні важко переоцінити.
    У заході взяли участь викладачі та студенти ННІ ІТ. Були розглянуті питання факторного аналізу в аналізі даних, кластеризації даних, класифікації та регресії даних, збору та підготовки даних, застосування нейронних мереж в інтелектуальному аналізі даних, методи пошуку шаблонів даних тощо. Під час обговорення було визначено перспективні і ефективні методи, технології обробки та збереження даних. Також учасники круглого столу поділились своїм досвідом роботи з сучасними програмними продуктами та системами обробки даних.
    На завершення, усі учасники заходу прийшли до спільного висновку, що в сучасному світі інформація є важливим соціальним та економічним ресурсом.