Новини Співпраця

24 травня, кафедра Економічної кібернетики провела День гостинності на базі загальноосвітніх закладів Тульчинської ОТГ Вінницької області.
    В заході взяли участь як і представники від керівництва Тульчинської ОТГ Вінницької області, так і старшокласники закладів освіти, що територіально належать громаді, а саме:
- Тульчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
- Тульчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
- Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія імені О.С.Пушкіна м.Тульчина
- Клебанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
    Демонстрація відеоконференції здійснювалася через акаунти класних керівників, діти знаходилися в класах інформатики.
Загалом до заходу було долучено 90 слухачів.
    Також, до заходу долучились завідувачі кафедр Інституту та представники студентства.
Учасники заходу були ознайомлені з Університетом державної фіскальної служби України в цілому, зокрема з навчально-науковим інститутом інформаційних технологій та кафедрою, що готують спеціалістів у сфері інформаційних технологій, економіки та управління.
    З вітальним словом виступили директор навчально-наукового інституту інформаційних технологій, доктор технічних наук, професор, академік - Артур Юліанович Горбовий, а також доктор економічних наук, професор - Олеся Олександрівна Сунцова.
Аби даний захід пройшов у невимушеній та цікавій атмосфері, кафедрою було продемонстровано яскраве та активне студентське життя у форматі захоплюючих відеороликів.