Новини Студенти

Випускники дбають про розвиток інституту

Ось і відбувся довгоочікуваний випуск, бакалаври традиційно в червні отримали дипломи, в тому числі з відзнакою, сертифікати курсів Cisco Academy, грамоти, подяки за активну громадську позицію та внесок у розвиток інституту.

Також випускники підтримали традицію та до свята встановили вказівник при вході в ІТ-зону, територію про яку дбає ННІ інформаційних технологій в університетському парку. Вказівник подаровано випускниками-магістрами 2021.

Ми щиро пишаємося нашими студентами, особливо тими хто достойно, на високому рівні завершує навчання та пам'ятає про свою альма матер. Приємно, що випускники магістри прийшли вітати на врученні своїх друзів бакалаврів. Ми раді розділяти всі ті надзвичайні емоції, якими сповнені урочистості ще вчора наших студентів.