Новини Співпраця

Перспективи для цифрового дизайну в ННІ інформаційних технологій

Сьогодні керівники інституту інформаційних технологій зустрілися із потенційним викладачем для студентів однієї із провідних галузей, до якої наш інститут готує фахівців, для студентів цифрового дизайну.
КОСІН Юрій Олександрович - український фотохудожник, медіа-художник, викладач, куратор, експерт фотовиставок та мандрівник. Один з перших дипломованих фахівців
ІТ галузі.
Зустріч пройшла у дружній та приємній атмосфері. Видатний митець подарував книгу власних дизайнерських фоторобіт, а також найбільші цінності, яких так не вистачає в сучасному суспільстві - відкритість, щирість та частину власного геніального світогляду.
На переговорах погоджено формат майстеркласів та пленерів від мистецького генія української фотографії світового рівня. Лише для наших студентів цифрового дизайну запрошуються такі визначні, геніальні та досвідчені особистості.

Автор: В.Семко