Новини Студенти Співпраця

До 25-річниці, послідовник «батька» Конституції України завітав до ННІ ІТ

Сьогодні Школа лідерства ННІ ІТ, з нагоди передуючої річниці Конституції України, радо вітала Валентина Лазуренка, він послідовник та щирий і завзятий прихильник Михайла Сироти, голови комісії з доопрацювання та узгодження проекту Конституції України (1998), якого по праву називають «батьком» головного закону держави»

Валентин Миколайович Лазуренко — український історик і громадський діяч, доктор історичних наук, професор, проректор з гуманітарно-виховних питань Черкаського державного технологічного університету, Заслужений працівник освіти України, академік Академії наук вищої освіти України, почесний працівник туризму України, Почесний краєзнавець України, член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки краєзнавців України, лауреат Черкаської обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича, лауреат Черкаської обласної журналістської премії «Прометей», лауреат Премії імені народного вчителя О. А. Захаренка.

Спікер душевно та пристрасно занурював слухачів у проймаючі моменти історичних подій, біографічні сюжети видатного основоположника Конституції та, із захопленням, описував його, лідерські,
шляхетні особисті якості.
    А також, разом з організаторами заходу, було зосереджено увагу на започаткуванні сьогоднішньою зустріччю співпраці та академічного обміну між Черкаським державним технологічним університетом та Університетом ДФС України.

Студенти, співробітники та присутні гості щиро перейнялися захопленням та повагою спікера до національних традицій, зворушливих подій нашого українського народу, зростили національну свідомість!

Ми шануємо свою історію, свою країну та її відданих творців!