Новини Студенти Співпраця

Участь ІТ в форумі

Студенти та викладачі нашого інституту активно долучились до організації Національного студентського форуму Освіта лідерство відповідальність!

Кафедрою ТТЕБ проведено для учасників форуму креативну інтелектуальну гру Кліматичний колаж, де можна було збагнути та усвідомити причинно-наслідкові зв'язки між явищами, що відбуваються на планеті.

Команда фотографів-операторів, яка складалася зі студентів інституту, на волонтерських засадах були супроводжуючими на більшості панелей форуму. Це ми вас фоткали та знімали коротенькі сюжети для сторіс соцмереж найкрутішого універу! Двоє наших кращих відео-монтажерів допомагали із створенням контенту.
    Як істинні ІТ-шники ми залишилися за кадром, радуючи вас розмаїттям та колоритністю контенту.

П.с.: дякуємо керівнику інформаційного відділу Університету ДФС України за унікальну можливість участі.

Автор: В.Семко