Новини Наука Навчання Студенти

Траєкторія світла. Мистецтво погляду

Для багатьох учасників своєрідним відкриттям буде знайомство з Юрієм Косіним.

На лекції фотохудожник викладе величезну кількість матеріалу, починаючи з теорії зорового сприйняття (авторські ілюстрації) і закінчуючи основними правилами побудови авторського портфоліо.

Будучи не тільки відомим фотографом, членом журі міжнародних бієнале фотографій, а й теоретиком світлопису (хочеться ще додати - і фотофілософом), Юрій Косін проаналізує стан сучасної фотографії, розставить необхідні акценти, пояснить, які елементи сьогодні повинні бути невід'ємною частиною будь-якої візуалізації.

Також майстер продемонструє свої фотороботи, які беруть витоки в знаменитих «Трансгрессии» і «Писаницы». Продемонструє серію «Лапін як ...» і представить вашій увазі проект «Метанойя».

У висновку, провівши паралель з темою заходу «Траєкторія світла» і ведучи творчий діалог з глядачами, Юрій Косін покаже серію своїх робіт «Не спекулятивна сексуальність». Цей цикл в корені може змінити ваше ставлення і трактування теми еросу.

«Бачити фотографією: зміна напрямку погляду як метод».
Основні тези майбутнього МК:
1. Зміна напрямку погляду, «поворот очей душі за висловом Платона»: на зйомку, на вибір фотографій, на виставку, на книгу ... в цілому на мистецтво фотографії (авторський погляд).
2. 7 заповідей фотографії Юрія Косина.
3. Реальність «явища».
4. Мімікрія: залежність погляду від видимого.
5. Невидиме в образі (фотографії) та його афективне трактування.
6. Важливість вражень.

Організаторами лекції з Юрієм Косіним виступають кафедри Інформаційних систем та технологій та Інтелектуальних управляючих та обчислювальних систем Навчального- наукового інституту інформаційних технологій.