Новини Навчання Студенти

ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ КАФЕДРИ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ

20.05.2021 року, в форматі профорієнтаційної роботи з молоддю, кафедрою інформаційних систем і технологій: О.В. Ніжегородцевим, О.В. Гладченко та Т.В. Лаговською був проведений День гостинності для учнів 11 класу Рокитнянського комунального закладу загальної середньої освіти №3 Київської області.
    Зустріч пройшла в он-лайн форматі на платформі BigBlueButton і була організована О.В. Ніжегородцевим та вчителем інформатики Совою Інною Ігорівною через аккаунт класу. В заході прийняло участь 23 особи.
    Викладачі кафедри розповіли про освітньо-професійну програму «Технології цифрового дизайну» та проконсультували з питань вступу майбутніх випускників. Учні 11 класу проявили бажання і надалі зустрічатися з викладачами кафедри інформаційних систем і технологій та побільше дізнаватися новин з цікавої програми для цифрових дизайнерів.