НУДФСУ побореться за грант для розвитку «Університету третього віку»: уже зроблені перші кроки

У рамках відкриття у Національному університеті державної фіскальної служби України (НУДФСУ) «Університету третього віку» (УТВ), відбулася зустріч директора Навчально-наукового інституту інформаційних технологій (ННІ ІТ) Артура Горбового із представником та головою Духовної ради міжнародної компанії IMTD International Мелхісидеком Диаконідзе. На зустрічі також були присутні представники НУДФСУ та Ірпінської міської ради. Учасники засідання обговорили ряд ключових питань, що стосуються відкриття та функціонування «Університету третього віку» у НУДФСУ.
Головним питанням було – отримання в гранту від IMTD International. Мелхісидек Диаконідзе підтримав ідею відкриття УТВ для студентів віком 50+ та пообіцяв зробити все можливе для отримання гранту. «Мені дуже сподобалася ідея із «Університетом третього віку». Я її повністю підтримую, бо вона хороша і дуже корисна. І я буду від початку та до кінця клопотати, щоб ви отримали грант на розвиток цього проекту», – зазначив представник компанії IMTD International.

Нагадаємо, з нагоди 100-річного ювілею навчального закладу та 5-ої річниці створення ННІІТ, у НУДФСУ запрацює «Університет третього віку» для студентів віком 50+. Це не вищий навчальний заклад у традиційному розумінні цього слова. Тут не складають вступні іспити, а успішність перевіряють тільки за бажанням студентів. Це навчання для людей поважного віку, де можливим є отримання нової професії, особистого розвитку, соціальної адаптації та збереження активної життєвої позиції.

Довідково: IMTD International – це потужне міжнародне кооперативне співтовариство, що будує розгалужену мережу представництв і партнерських філій на території України та в інших країнах світу, а саме: в Америці, Грузії, Молдові, Туреччині. Компанія зацікавлена у розвитку кооперативного руху, ділової активності, зміцненню виробничих потужностей, збільшенню товарообігу, налагоджені міжнародної співпраці, підвищенні економічного статусу своїх країн та підтримки і розвитку соціальних проектів.
В основі кооперативної ідеології IMTD International лежать кооперативні цінності – взаємна допомога, взаємна відповідальність, рівність, справедливість і солідарність.