Новини Студенти

Випускник подарував сайт

Один з кращих випускників Інституту інформаційних технологій щиро переймається розвитком та процвітанням навчального закладу який закінчив нещодавно. Костянтин Головій (Constantin Golovii) розуміє важливість обраної спеціальності та її затребуваність у сучасному світі, тому рішення створення нового удосконаленого лінку, професіоналом швидко втілилося у життя.
Костянтин подарував інститутові розробку сучасного сайту it.nusta.edu.ua, що було обумовлено потребою абітурієнтоорієнтованості цього інструменту, створення його на професійному рівні, з використанням новітніх засобів розробки.
Сайт виконано з врахуванням сучасних тенденцій сайтобудування, із забезпеченням презентабельного вигляду, швидкісності, зручності для користувачів та відвідувачів, застосуванням індексації пошуковими системами та оптимізації для мобільних пристроїв.
Ми щиро дякуємо Костянтинові та пишаємося ним.
Кращі спеціалісти ІТ у нас!