Навчально-науковий інститут інформаційних технологій

Навчально-науковий інститут інформаційних технологій розпочинає свою історію з 2014 року.На сьогодні до складу Інституту входять 4 кафедри:

• Інтелектуальних управляючих та обчислювальних систем;
  • Економічної кібернетики;
  • Інформаційних систем і технологій;
  • Товарознавства та техногенно-екологічної безпеки.
З 2018 року ННІ інформаційних технологій очолює Горбовий Артур Юліанович.

Інститут готує бакалаврів та магістрів за наступними напрямами:
Викладання дисциплін на кафедрах забезпечують високопрофесійні науково-педагогічні працівники – професори, доктори економічних, технічних та хімічних наук, а також, доценти, кандидати економічних, технічних , фізико-матемитичних та педагогічних наук.
ННІ підтримує тісні зв'язки з провідними міжнародними ІТ-компаніями – Microsoft, Cisco, Oracle та вітчизняними комп'ютерними фірмами, вітчизняними та закордонними ВНЗ. База Інституту налічує сучасні засоби 3D-друку та робототехніки. Навчання проходить в сучасних комп'ютерних класах, покриття Wi-Fi дозволяє використовувати власні гаджети. В Інституті успішно функціонує студентське наукове товариство, учасники якого виступають ініціаторами та організаторами науково-практичних конференцій, круглих столів, форумів, диспутів, семінарів загальноуніверситетського, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Наші студенти постійно приймають участь у міжнародних та всеукраїнських олімпіадах.
Майбутні професії наших випускників: програміст, менеджер ІТ-проектів, аналітик ІТ-проектів та програм, адміністратор комп'ютерних мереж; системний адміністратор, WEB-дизайнер та програміст, адміністратор баз даних. фінансовий аналітик; керівник фінансово-аналітичного відділу; економіст – кібернетик; завідувач відділів комерційних банків, урядових установ, науково-дослідних інститутів, інспектор, фахівець митних лабораторій, фахівець з державних закупівель, митний брокер, товарознавець, оцінювач.